Канал Хімія - Просто
Канал дослідів по органічній та неорганічній хімії
Вся біологія
Музеї
Рекомендую вам онлайн сайти природничих музеїв, які пропонують віртуальні тури музейними кімнатами:
- музеї анатомії й лісових звірів та птахів Національного університету біоресурсів і природокористування України: http://surl.li/bykav;
- палеонтологічний музей у Києві: http://surl.li/bykaw;
- національний музей природознавства у Вашингтоні: http://surl.li/aoojt;
- зоологічний музей Львівського національного університету імені Івана Франка: http://surl.li/bykcx;
- музей метеликів у м. Київ: http://surl.li/bykbf;
- національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка: http://surl.li/fjpv;
- національний гербарій України: http://surl.li/bykbo;
- музей Цікавої Науки: http://surl.li/bykbr;
- ботанічний музей Інституту ботаніки НАН України: http://surl.li/bykbx;
- музей анатомії при Київському політехнічному інституті: http://surl.li/bykcb;
- музей кафедри анатомії людини Національного медичного університету: http://surl.li/bykci;
- морський музей у м. Київ: http://surl.li/bykcj;
- ботанічний сад ім. Фоміна: http://surl.li/bylix;
- сім природних чудес України: http://surl.li/bylif;
https://www.canvas.net
Проект Canvas Network відрізняється великою різноманітністю курсів, які проводять абсолютно різні за рівнем підготовки та напрямом діяльності люди: доктори наук, менеджери, письменники. Курси не мають єдиного підходу до викладання. Матеріал можуть пояснювати виключно в коротких відеолекціях, доповнювати можливістю обговорювати прослухане на форумі з викладачем та іншими студентами, сертифікат по закінченню курсу можуть видавати чи ні. Особливості конкретного курсу містяться в описі.
Курси тривають 2–3 тижні, анонсуються за місяць і раніше, що дозволяє бажаючим попередньо записатися на них. Canvas Network пропонує безкоштовні, умовно безкоштовні та платні курси. Умовно безкоштовні передбачають придбання додаткових навчальних матеріалів (посібників, літератури), платні дозволяють заробити кредити в системі безперервної освіти.
Udemy (www.udemy.com) – платформа, що має освітні проекти розподілені на 16 категорій, які викладаються практиками. Тут представлені найрізноманітніші курси, серед яких продуктивність, стиль життя чи навіть музика. Є як безкоштовні курси, так і платні. Навчальні матеріали представлені у вигляді відео, аудіо, презентаціями та текстом. Udemy також пропонує можливість організаціям створювати власні навчальні проекти для корпоративного навчання. Після закінчення курсів слухачі можуть отримати сертифікат таких відомих компаній, як Cisco Systems, Microsoft Corporation, Financial Industry Regulatory Authority та інших.
«Prometheus» (prometheus.org.ua) – українська безкоштована платформа онлайн-освіти, яка створена у 2014 році. Серед його партнерів найкращі заклади вищої освіти країни. Prometheus надає безкоштовну можливість університетам, провідним викладачам та компаніям-лідерам у своїй галузі публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі. Кожен курс складається із відеолекцій, інтерактивних завдань, а також форуму, на якому студенти мають змогу поставити питання викладачу та поспілкуватись один з одним. Успішне завершення курсу дасть змогу отримати електронний сертифікат, який підтверджуватиме здобуті знання. Курси на Prometheus доступні в мережі у будь-який час, є мобільний додаток для Android та iOS.
EdEra (Education Era) — освітній проект, завдання якого — зробити навчання в Україні якісним та доступним. Усі курси тут безкоштовні, але після закінчення кожен охочий може віддячити проекту. До кожної лекції (коротких відео, запитань і завдань для кращого засвоєння матеріалу) додається супроводжуючий матеріал — конспект з ілюстраціями та поясненнями. Кожного тижня студенти здають домашнє завдання, а в кінці курсу — екзамен. Навчатись можна в будь-який зручний час, а успішність підтверджується сертифікатом.
Немає коментарів:
Дописати коментар